Корпорація Thermex є великим міжнародним торгово-промисловим холдінгом. Ми ставимо перед собою завдання не тільки виробляти і продавати якісне водонагрівальне обладнання, а й здійснювати повноцінне продажне і післяпродажне обслуговування.

Маючи за плечима більш, ніж піввікову історію надання послуг найвищої якості, корпорація Thermex продовжує покращувати і розвивати власний сервіс та його підтримку по всьому світу.

Водонагрівачі Thermex виробляються з використанням найсучасніших запатентованих корпорацією Thermex технологій. Власні автоматизовані до 90% заводи дозволяють нам виготовляти якісне, довговічне та ефективне обладнання. Це дозволяє нам встановлювати високі гарантійні терміни на нашу продукцію - від 3-5 років на емальовані водонагрівачі, та до 7 років на водонагрівачі з нержавіючим внутрішнім баком. Кінцевий термін служби наших водонагрівачів може обчислюватися десятиріччам при правильній експлуатації і своєчасному професійному обслуговуванні, яке здійснюєтся нашими авторизованими фахівцями.

Ми підтримуємо своїх клієнтів скрізь і в усьому, цілодобово забезпечуючи Ваші будинки якісною гарячою водою.