THERMEX СЬОГОДНІ

Корпорація Thermex - міжнародна торгово-промислова група компаній, найбільший виробник водонагрівачів у світі. Вже майже 70 років Thermex залишається вірна своїй спеціалізації - виробництву опалювального та водонагрівального обладнання, і тому досягла в цій справі справжньої майстерності.

Наша продукція користується незмінним попитом, адже більшість людей прагнуть мати справу із лідером галузі. Величезний досвід та професійність реалізується у кожному аспекті нашої діяльності - від передових технологій на виробництві до якісного клієнтського сервісу

 

МИ ПРАЦЮЄМО НА РИНКАХ 60 КРАЇН СВІТУ

У далекому 1949 році, наше виробництво зосереджувалось виключно в Італії. Сьогодні виробництва корпорації розташовані по всьому світу, на різних континентах. Ми не просто реалізуємо готову продукцію, а надаємо повний комплекс послуг, формуючи глобальну технологічну ланку:

 

ІСТОРІЯ

 

КОРПОРАЦІЯ THERMEX СЬОГОДНІ - ЦЕ: 

 

ВИРОБНИЧИЙ КОМПЛЕКС В ЄВРОПІ

Ми прагнемо, щоб наша техніка працювала надійно довгі роки, і досягаємо своєї мети!

Головним виробничим комплексом корпорації Thermex в Європі та країнах СНД є новітній завод, що оснащено високотехнологічним обладнанням. Площа заводу складає 60 000 м². Над його створенням працювали провідні інженери зі світовим ім'ям. 90% технологічних операцій на заводі автоматизовані та здійснюються за допомогою унікального роботизованого обладнання, що спеціально розроблено і впроваджено для Thermex.

Особливі умови експлуатації водонагрівачів в Україні ставлять високі вимоги до виробників.

На відміну від інших світових брендів ми створюємо моделі, що призначені для роботи в найсуворіших реаліях сьогодення:


2010 р. - запуск другої незалежної виробничої лінії повного циклу в Європі

2015 р. - запуск третьої незалежної виробничої лінії новітнього покоління в Європі

2017 р. - відкриття нових виробничих потужностей в Італії і Туреччині, запуск заводу в Китаї

 

ЯКІСТЬ ТА НАДІЙНІСТЬ

Виробничі потужності компанії налаштовані на реалізацію ключових компетенцій Thermex - якість і надійність. Місце лідера галузі компанії забезпечують:

 

ІННОВАЦІЇ

Постійний рух вперед, розвиток, розробка і впровадження інновацій допомагає Thermex зберігати лідерські позиції на світових ринках.

Накопичений величезний досвід компанії і значна наукова база допомагають забезпечувати якість і ефективність роботи водонагрівачів Thermex. У наукових центрах компанії навіть найсміливіші ідеї втілюються в життя завдяки кваліфікованим фахівцям і їхнім дослідженням.

Наша мета домагатися неможливого - і ми просто робимо це. Збільшувати надійність, екологічність та енергоефективність техніки головна задача наших експертів, так як нові, енергозберігаючі моделі - наш внесок у майбутнє. Сучасні водонагрівачі з високою енергоефективністю допомагають робити техніку вигідною, а життя наших клієнтів - комфортним.

Тільки залишаючись найкращим можна гарантувати собі перше місце.

ВИРОБНИЦТВО В АЗІЇ

У липні 2017 року в Китаї введено в експлуатацію новий завод корпорації Thermex - Thermex Heating Technology. На заводі створено глобальний R&D-центр з унікальним науковим, дослідно-конструкторським і лабораторним обладнанням.

 

ФІЛОСОФІЯ THERMEX

Ми працюємо, щоб забезпечити Вас (наших клієнтів) надійним, автономним, екологічно чистим джерелом гарячої води як для побутових, так і для виробничих потреб. Ми не тільки виробляємо передову техніку, а й пропонуємо повний комплекс послуг, що відповідає вимогам сучасного клієнта.

 

НАШІ ЦІННОСТІ

Ми наповнюємо ваші будинки теплом і затишком. Ми допомагаємо вам покращувати якість життя і даруємо ще одну ступінь персональної свободи і комфорту. Для цього ми розробляємо нові продукти, виробляємо, допомагаємо у виборі, доставляємо, монтуємо, здійснюємо гарантійне обслуговування і сервіс.

 

НАША МІСІЯ

Створення комфортного, тривалого життя за допомогою виробництва передової і доступной продукції, що задовольняє потреби людства.