Thermex - стабільно розвивається на світовому ринку водонагрівальних приладів. Успіх корпорації Thermex - в першу чергу спирається на професійні якості співробітників компанії. Thermex - компанія «повного циклу» і високорозвиненої культури соціальної відповідальності. Робота на виробництві Thermex починається з втілення найзухваліших ідей наших конструкторів та інженерів. Ми підтримуємо своїх клієнтів скрізь і в усьому, цілодобово забезпечуючи Ваші будинки якісною гарячою водою. Корпорація Thermex випускає одні з кращих водонагрівачів на світовому ринку. Продаж та сервісне обслуговування водонагрівачів Thermex проводиться по всій Україні і в інших 74 країнах Європи та Азії.

Ваше завдання – лише зайти на сайт і вибрати найбільш гідну модель водонагрівача Thermex саме для ваших потреб. Інше зроблять фахівці корпорації Thermex. Ми доставимо вибраний Вами водонагрівач за будь-якої вказаної Вами адресою в Україні і Європі. Наші сертифіковані монтажники встановлять Ваш водонагрівач Thermex з урахуванням розмірів приміщення і розташування труб водопостачання. Компанія Thermex здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування і ремонт своєї продукції за найвигідніших для клієнтів умов.

Thermex - команда суперпрофесіоналів найвищого класу. Ми приділяємо велику увагу професіоналізму наших співробітників. Серед фахівців компанії Thermex  значне місце займають монтажники водонагрівальних приладів. Від грамотного і професійно проведеного монтажу залежить термін служби водонагрівача і зручність його експлуатації. У корпорації Thermex фахівці монтажники водонагрівальних приладів проходять обов'язкову сертифікацію, що підтверджує знання специфіки роботи водонагрівальних приладів Thermex.

При придбанні водонагрівача Thermex Ви можете звернутися до будь-якого нашого фахівця-монтажника за наступними адресами. Виклик у будинок і монтаж водонагрівача Thermex здійснюється протягом доби, після надходження Вашої заявки.

Компанія Thermex, корпорація зі світовим ім'ям вже 70 років  є лідером на європейському ринку з виробництва першокласної водонагрівальної техніки. Звичайно ж, за такий довгий час була створена власна наукова база, лабораторії. Наша техніка унікальна, багато в чому відрізняється від того, що представлено на ринку, і звичайно ж, обслуговувати і монтувати її може тільки навчений, підібраний старшими фахівцями персонал.

Наші майстри проходять докладне, тривале навчання, і тільки після цього отримують сертифікат, що дозволяє їм встановлювати водонагрівальну техніку Thermex. Це не люди з боку, це працівники, яких ми самі будуємо. У наших інтересах бути компанією повного циклу та супроводжувати продукт від ідеї і наукової розробки до установки у покупця і подальшого обслуговування.

Наші монтажники знають і люблять свою справу, їх робота акуратна і швидка. Коли працює професіонал - техніка зі стовідсотковою гарантією буде встановлена вірно, прослужить довше. Так само виключається ризик неполадок з вини людини. Користуючись послугами наших монтажників Ви оберігає себе від роботи непрофесіоналів і негарантійних поломок. Так само, як приємний бонус, Ви отримуєте додатковий рік гарантії на нашу техніку.