Сервіс

Thermex - стабільно розвивається на світовому ринку водонагрівальних приладів. Успіх корпорації Thermex - в першу чергу спирається на професійні якості співробітників компанії. Thermex - компанія «повного циклу» і високорозвиненої культури соціальної відповідальності. Робота на виробництві Thermex починається з втілення найзухваліших ідей наших конструкторів та інженерів. Ми підтримуємо своїх клієнтів скрізь і в усьому, цілодобово забезпечуючи Ваші будинки якісною гарячою водою. Корпорація Thermex випускає одні з кращих водонагрівачів на світовому ринку. Продаж  водонагрівачів Thermex проводиться по всій Україні і в інших 74 країнах Європи та Азії.

Однією з найважливіших стратегій розвитку компанії є сервіс. Наші диспетчери Вас грамотно проконсультують з питань вибору необхідного обладнання, установки, правильної експлуатації та по будь-яким іншим.

Сервісна підтримка здійснюється через розвинену мережу авторизованих сервісних центрів на всій території України. Майстри, які мають величезний досвід роботи, здійснять установку, профілактичне обслуговування, гарантійні і післягарантійні ремонти на дому у споживача або в майстерні сервісного центру.

Авторизовані Сервіс Центри - це спеціалізовані компанії, з досвідом обслуговування продукції, які мають необхідні  оригінальні комплектуючі у себе. Компанія Thermex здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування і ремонт своєї продукції за найвигідніших для клієнтів умов.

Компанія Thermex, корпорація зі світовим ім'ям вже 70 років  є лідером на європейському ринку з виробництва першокласної водонагрівальної техніки. Звичайно ж, за такий довгий час була створена власна наукова база, лабораторії. Наша техніка унікальна, багато в чому відрізняється від того, що представлено на ринку, і звичайно ж, обслуговувати і монтувати її може тільки навчений, підібраний  персонал.

Авторизовані сервісні центри
по електричним водонагрівачам
Авторизовані сервісні центри
по опалювальному обладнанню