ТЕРМЕКС сьогодні

Більшість людей в усьому світі, обираючи складну побутову техніку прагнуть мати справу зі спеціалістами


Виробники водонагрівачів поділяються на дві групи: спеціалізовані і неспеціалізовані.
У тому, що водонагрівачі належать до складної побутової техніки сумніватись не доводиться. Адже навантаження, яким піддається водонагрівач протягом свого життя, не властиві жодному побутовому приладу. Саме тому важливо особливо ретельно поставитись до вибору виробника.

Виробників водонагрівачів проділяють на дві групи: спеціалізовані і неспеціалізовані. Більшість покупців, на власному досвіді, знають, що купувати водонагрівачі у неспеціалізованих виробників
ТЕРМЕКС – провідний спеціалізований виробник водонагрівачів в Європі.
досить ризиковано. І ось чому.

У виробництві водонагрівачів існує багато прихованих нюансів. Для прикладу, під час експлуатації, водонагрівач стикається із електрохімічною корозією, блукаючими (мандрівними) струмами, термо- та гідроударами, старінням компонентів електробезпеки. Ефективно уникнути впливу цих нюансів на прилад, а отже і на безпеку, може лише справжній професіонал, що тривалий час замається лише даною технікою.

Справжніх професіоналів світового рівня – одиниці. В Європі провідним спеціалізованим виробником водонагрівачів є ТЕРМЕКС. З моменту свого заснування у 1949 році він зосередив усі свої зусилля на єдиному напрямку – виробництві водонагрівачів.
Спеціалізовані виробники розвивають у своєму складі професійні підрозділи - від науки до виробництва. Неспеціалізовані – обмежуються лише виробництвом.
Вкладаючи весь свій науковий і технічний потенціал в удосконалення водонагрівачів, ТЕРМЕКС сьогодні входить у трійку світових лідерів. Виробляючи 2 мільйони водонагрівачів на рік, ТЕРМЕКС залишається вірним собі. Адже він вважає, що професіоналізм і вузька спеціалізація - шлях до справжнього успіху.

ТЕРМЕКС краще, ніж інші, розуміє, що, для створення найкращого водонагрівача, кожна ділянка роботи повинна бути виконана на «відмінно». Саме тому в концерні створені наступні підрозділи:
  • Наукова лабораторія ТЕРМЕКС.
  • Центральне конструкторське бюро ТЕРМЕКС.
  • Завод виробничого обладнання ТЕРМЕКС.
  • Завод із виробництва електричних комплектуючих ТЕРМЕКС.
  • Безпосередньо завод з виробництва водонагрівачів ТЕРМЕКС.

Це далеко не всі підрозділи. Активно працюють міжнародна сервісна система ТЕРМЕКС, лабораторія досліджень умов експлуатації та інші професійні підрозділи. Неспеціалізовані виробники обмежуються лише одним елементом з цього переліку – безпосередньо заводом.
Купувати водонагрівачі у неспеціалізованих виробників - ризиковано.

♦  ♦  ♦
Ви можете нічого не знати про це. Але є факт, з яким неможливо сперечатись. Якщо компанія вже більше півстоліття виробляє лише водонагрівачі, причому її об’єми тільки за останні 10 років виросли у 10 разів, і її товар чудово купується у 160 країнах світу - отже це хороші водонагрівачі. Це і є справжній професіоналізм


Накопительные водонагреватели